O nas

historia naszego powstania

Historia

Agencja Reklamowa OTO powstała we Wrocławiu w roku 1991 jako oddział Ośrodka Teatru Otwartego "Kalambur" stąd skrót O.T.O.), wchodzącego w skład ZPR S.A. Jej założyciele to Piotr Kulczyk (absolwent fizyki teoretycznej Politechniki Wrocławskiej) i Adam Pacześniak (absolwent historii Uniwersytetu Wrocławskiego), którzy mieli już za sobą pracę we wrocławskim oddziale Biura Reklamy Gazety Wyborczej.

 

W początkowym okresie swojej działalności agencja zajmowała się głównie tworzeniem media-planów dla klientów działających na lokalnym, wrocławskim rynku. Z czasem zakres usług został poszerzony.

 

W obecnej formie prawnej i jako agencja typu full service działamy na rynku dolnośląskim od stycznia 1993 roku. Ze względu na wypromowaną markę i w porozumieniu z dyrekcją teatru "Kalambur" pozostaliśmy przy nazwie Agencja Reklamowa OTO.

 

 

Kreowanie koncepcji reklamowych

Główną naszą działalnością jest kreowanie koncepcji reklamowych na podstawie badań rynku, z wykorzystaniem różnych mediów i najnowszych technologii cyfrowych. Dekady doświadczeń oraz nabyta wiedza teoretyczna pozwalają nam na konstruowanie takich działań reklamowych, które okazują się nie tylko skuteczne, ale i estetyczne, powodując jeszcze większe zadowolenie klienta.

na skróty