Zaplecze

ludzie, sprzęt

Ludzie

Od samego początku istnienia postawiliśmy sobie za cel stworzenie firmy zatrudniającej doskonale wykształconą i pełną poświęceń dla klienta kadrę. Stąd systematycznie podnoszenie swoich umiejętności na różnego rodzaju seminariach, kursach i szkoleniach oraz współpraca z najlepszymi na rynku dostawcami towarów i usług. W obecnej chwili Agencja Reklamowa OTO to solidne zaplecze merytoryczne i intelektualne dla swoich klientów oraz krąg sprawdzonych, terminowych kooperantów. Ludzie, ich entuzjazm, zgranie całego zespołu w połączeniu z wiedzą na temat reklamy i rynku usług wspomagających działanie reklamowe to kapitał, z którego klienci mogą korzystać bez ograniczeń.

 

 

Sprzęt

Niezaprzeczalnym atutem i wartością dla wszystkich naszych klientów pozostaje fakt, iż 100% zainstalowanego na naszych komputerach oprogramowania jest legalna! Każde stanowisko pracy posiada wykupioną dla siebie licencję. Dotyczy to zarówno wysokospecjalistycznego oprogramowania do tworzenia grafiki komputerowej, jak i zwykłych programów biurowych. Daje to naszym klientom poczucie bezpieczeństwa, że dane o nich znajdują się pod naszą kontrolą i nie wypłyną na zewnątrz.

 

Bezpieczeństwo informacji uzyskanych od klientów oraz tworzonych dla nich koncepcji jest wartością, dla której już od 1991 roku pracujemy jedynie na legalnym oprogramowaniu.

na skróty